Jan 24th افزایش قیمت سرویس ها به دلیل بالا رفتن قیمت ارز

با سلام خدمت شما کاربران گرامیبا توجه به افزایش نرخ ارز های مختلف طی هفته اخیر ،چون اکثر سرور های میزبانی ما در خارج از کشور قرار دارند و تمامی پرداختی های ما توسط ارز های رایج انجام میشود.ما را ... بیشتر »

Nov 20th پیش فروش سرور مجازی از دیتاسنتر سویواستارت

با سلام پنل های جدید سرور مجازی فرانسه به شرح زیر است این پنل ها به صورت پیش فروش میباشند و تحویل آنها از 15 آذر ماه شروع خواهد شد :1پنل رم:1 گیگسی پی یو:یک هستههارد:25 گیگپورت:1 گیگابیت ... بیشتر »

Apr 29th پایان سرویس دهی سرویس های میزبانی وب و دانلود از دیتاسنتر هتزنر

با سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی شتاب سروربنا به تصمیماتی که در جهت افزایش کیفیت سرویس ها اتخاذ شد،تمامی سرویس های میزبانی وب و دانلود آلمان(هتزنر) به جز سرویس های سازمانی از امروز مورخ 6 ... بیشتر »

Feb 27th فروش سخت افزار سرور و سی پی یو کارکرده

با سلامتعدادی سی پی یو مدل INTEL XEON L5520به قیمت 30 هزار تومان موجود استهزینه ارسال قطعات برعهده خریدار استدرصورتی که همه با هم خریداری شوند 27 هزار تومان محاسبه میشودهمچنین یک عدد سرور برند اچ پی ... بیشتر »

Feb 26th اضافه شدن آنتی دیداس نرم افزاری تا 20 گیگابیت برای سرور میزبانی سازمانی

با سلام خدمت شما دوستان و مشتریان گرامی وبسایت شتاب سروراز تاریخ امروز مورخ هشتم اسفند ماه تمامی سایت های درحال میزبانی برروی سرور میزبانی سازمانی ما در برابر حملات دیداس تا 20 گیگابیت ایمن شده ... بیشتر »

Feb 8th مهم /مشکلات پیش آمده و کنسل شدن تمامی سرور های مجازی سازی

با عرض سلام خدمت دوستان گرامیبنا به دلایل و مشکلاتی تمامی سرورهای مجازی از لوکیشن های انگلیس،آمریکا و فرانسه کنسل خواهد شد و هزینه ها تمام و کمال برگشت خواهد خوردلطفا تمامی دوستانی که از ما ... بیشتر »

Jan 27th مشکل درگاه سایت و راه حل

با سلام خدمت دوستان گرامیمتاسفانه با مشکلاتی که با درگاه واسط قبلی داشتیم مجبور به تغیر آن به سایت پی دات آی آر کردیمولی متاسفانه ماژول پرداخت این درگاه مشکلاتی داره که به آنها برای پرداخت ... بیشتر »

Jan 17th اخراج آقای هادی حق دوست

با سلام خدمت دوستان عزیزپشتیبان اصلی خدمات میزبانی سرور و هاست ما آقای حق دوست به دلایل شخصی و مواردی از گروه خارج شده اند وبا توجه به اینکه بخش زیادی از تیکیت های پشتیبانی توسط ایشون حل میشد ... بیشتر »

Jan 2nd آی پی جدید سرور دانلود

با سلام خدمت شما کاربران گرامیلطفا تمامی کاربران سرویس هاست دانلود و بک آپ آِ پی زیر را ست کنندهمچنین کنترل پنل هاست های دانلود و بک آپ هم از سی پنل به دایرکت ادمین تغییر کرده است و برای ورود ... بیشتر »

Dec 23rd حملات دیداس شدید به سرور های میزبانی

با سلام خدمت کاربران عزیز شتاب سروراز ساعات اولیه بامداد سوم دیماه به طور همزمان تمامی سرور های میزبانی و دانلود وبسایت زیر حملات شدید دیداس قرار گرفته انددر همین راستا احتمال دارد که در ساعات ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution