Apr 29th %فروش لایسنس اریجینال با قیمت های باور نکردنی% شروع قیمت از 14999 تومان%

با سلامشتاب سرور از تاریخ 15 ام اردبیهشت شروع به فروش لایسنس های اصلی و اریجینال نرم افزار های امنیتی زیر با قیمت های باور نکردنی خواهد کردهمچنین امکان پیش خرید آن از امروز امکان پذیر استلایسنس ... بیشتر »

Feb 27th فروش سخت افزار سرور و سی پی یو کارکرده

با سلامتعدادی سی پی یو مدل INTEL XEON L5520به قیمت 30 هزار تومان موجود استهزینه ارسال قطعات برعهده خریدار استدرصورتی که همه با هم خریداری شوند 27 هزار تومان محاسبه میشودهمچنین یک عدد سرور برند اچ پی ... بیشتر »

Feb 26th اضافه شدن آنتی دیداس نرم افزاری تا 20 گیگابیت برای سرور میزبانی سازمانی

با سلام خدمت شما دوستان و مشتریان گرامی وبسایت شتاب سروراز تاریخ امروز مورخ هشتم اسفند ماه تمامی سایت های درحال میزبانی برروی سرور میزبانی سازمانی ما در برابر حملات دیداس تا 20 گیگابیت ایمن شده ... بیشتر »

Feb 8th مهم /مشکلات پیش آمده و کنسل شدن تمامی سرور های مجازی سازی

با عرض سلام خدمت دوستان گرامیبنا به دلایل و مشکلاتی تمامی سرورهای مجازی از لوکیشن های انگلیس،آمریکا و فرانسه کنسل خواهد شد و هزینه ها تمام و کمال برگشت خواهد خوردلطفا تمامی دوستانی که از ما ... بیشتر »

Jan 27th مشکل درگاه سایت و راه حل

با سلام خدمت دوستان گرامیمتاسفانه با مشکلاتی که با درگاه واسط قبلی داشتیم مجبور به تغیر آن به سایت پی دات آی آر کردیمولی متاسفانه ماژول پرداخت این درگاه مشکلاتی داره که به آنها برای پرداخت ... بیشتر »

Jan 17th اخراج آقای هادی حق دوست

با سلام خدمت دوستان عزیزپشتیبان اصلی خدمات میزبانی سرور و هاست ما آقای حق دوست به دلایل شخصی و مواردی از گروه خارج شده اند وبا توجه به اینکه بخش زیادی از تیکیت های پشتیبانی توسط ایشون حل میشد ... بیشتر »

Jan 2nd آی پی جدید سرور دانلود

با سلام خدمت شما کاربران گرامیلطفا تمامی کاربران سرویس هاست دانلود و بک آپ آِ پی زیر را ست کنندهمچنین کنترل پنل هاست های دانلود و بک آپ هم از سی پنل به دایرکت ادمین تغییر کرده است و برای ورود ... بیشتر »

Dec 23rd حملات دیداس شدید به سرور های میزبانی

با سلام خدمت کاربران عزیز شتاب سروراز ساعات اولیه بامداد سوم دیماه به طور همزمان تمامی سرور های میزبانی و دانلود وبسایت زیر حملات شدید دیداس قرار گرفته انددر همین راستا احتمال دارد که در ساعات ... بیشتر »

Dec 8th رفع شدن مشکل درگاه پرداخت

با عرض سلام خدمت شما دوستان گرامی
مشکل رگاه آنلاین سایت رفع شده است و از امروز برای استفاده در دسترس کاربران گرامی قرار دارد

Nov 24th تغییراتی در سرور دانلود آلمان

با سلام خدمت شما کاربران گرامیاز ساعت 17:15 تا 20:30 سرور دانلود آلمان برای تغیراتی ممکن است از دسترس خارج شود لذا خواشمند است در این رابطه تیکتی به پشتیبانی ارسال نکنید و صبر و شکیبایی به خرج ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution