Jan 17th اخراج آقای هادی حق دوست

با سلام خدمت دوستان عزیزپشتیبان اصلی خدمات میزبانی سرور و هاست ما آقای حق دوست به دلایل شخصی و مواردی از گروه خارج شده اند وبا توجه به اینکه بخش زیادی از تیکیت های پشتیبانی توسط ایشون حل میشد ... بیشتر »

Jan 2nd آی پی جدید سرور دانلود

با سلام خدمت شما کاربران گرامیلطفا تمامی کاربران سرویس هاست دانلود و بک آپ آِ پی زیر را ست کنندهمچنین کنترل پنل هاست های دانلود و بک آپ هم از سی پنل به دایرکت ادمین تغییر کرده است و برای ورود ... بیشتر »

Dec 23rd حملات دیداس شدید به سرور های میزبانی

با سلام خدمت کاربران عزیز شتاب سروراز ساعات اولیه بامداد سوم دیماه به طور همزمان تمامی سرور های میزبانی و دانلود وبسایت زیر حملات شدید دیداس قرار گرفته انددر همین راستا احتمال دارد که در ساعات ... بیشتر »

Dec 8th رفع شدن مشکل درگاه پرداخت

با عرض سلام خدمت شما دوستان گرامی
مشکل رگاه آنلاین سایت رفع شده است و از امروز برای استفاده در دسترس کاربران گرامی قرار دارد

Nov 24th تغییراتی در سرور دانلود آلمان

با سلام خدمت شما کاربران گرامیاز ساعت 17:15 تا 20:30 سرور دانلود آلمان برای تغیراتی ممکن است از دسترس خارج شود لذا خواشمند است در این رابطه تیکتی به پشتیبانی ارسال نکنید و صبر و شکیبایی به خرج ... بیشتر »

Aug 28th اطلاعیه جدید: مشکلات سایت و رویه فروش هاست

با سلام خدمت شما دوستان و کاربران عزیز  restrict  متاسفانه در این نسخه از اسکریپت فروشه است که سایت درحال استفاده است مشکلی وجود دارد که باعث فعال شدن حالت  دیتابیس سرور میشود که در این زمان امکان ... بیشتر »

Aug 22nd اطلاعیه جدید دررابطه با اکانت های هاست عادی

با سلامبا توجه به اینکه تعداد سرویس هاست قابل ارائه در سرور پربازدید و عادیمون به ظرفیتی که برای سرور ها در نظر داشتیم تا افت کیفیت نداشته باشیم به پایان رسیده استتصمیم به خریداری سرور جدید ... بیشتر »

Aug 14th اطلاعیه جدید در رابطه پشتیبانی و فروش سرور مجازی

با عرض سلاماز امروز به تاریخ بیست و چهارم مردادماه سال هزار و سیصد و نود و پنج هیج پیشتیبانی و مشاوره خریدی از سوی تلگرام و یاهو مسنجرانجام نمیشود و تمامی موارد پشتیبانی توسط سیستم تیکتینگ ... بیشتر »

Aug 3rd توقف فروش سرور مجازی ایران

با سلام.از تاریخ امروز(13ام مرداد سال 1395)ارائه سرور مجازی ایران از سوی ما متوقف خواهد شد و تنها مشتریان قبلی میتوانند سرویس خود را تمدید کنند باتوجه به اینکه فروش وی پی اس ها افرانت که از ماه ... بیشتر »

Jul 11th انتقال سرور پربازدید

با سلام خدمت شما دوستان عزیزبه دلیل مشکلاتی که اخیرا با سرور پربازدید برای کاربرانمان پیش آمده بود تصمیم به انتقال گرفتیم و در طی دو روز آینده انتقال انجام میشودنمایندگان نیز برای دریافت آی پی ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution